F921C684MPA
NichiconNichicon
F921C684MPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F921C684MPA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 0.68UF 16V 20% 0805
Duomenų lapai: F921C684MPA.pdf
  • Pranešimas
F921C684MPA specifikacijos
Dalies numeris F921C684MPA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 0.68UF 16V 20% 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5504 pcs Duomenų lapas F921C684MPA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Įveskite Molded Tolerancija 0.68µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas P
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija F92
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 493-2335-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F921C684MPA Lifetime @ Temp. 12 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 0.68µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 16V 0805 (2012 Metric) 12 Ohm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP TANT 0.68UF 16V 20% 0805 Programos -