ER751701DD1
NichiconNichicon
ER751701DD1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ER751701DD1
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 700UF 10% 750VDC SCREW
Duomenų lapai: ER751701DD1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 675 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
ER751701DD1 specifikacijos
Dalies numeris ER751701DD1 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 700UF 10% 750VDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 675 pcs Duomenų lapas ER751701DD1.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 750V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas Threaded, Female
Dydis / Matmenys 3.346" Dia (85.00mm) Serija ER
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13933
ER751701DD1-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 5.000" (127.00mm) funkcijos Long Life
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP) Išsamus aprašymas 700µF Film Capacitor 750V Polypropylene (PP) Radial, Can
Talpa 700µF Programos DC Link, DC Filtering