PZU22DB2,115
NexperiaNexperia
PZU22DB2,115 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PZU22DB2,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER ARRAY 22V 5TSSOP
Duomenų lapai: PZU22DB2,115.pdf
  • Pranešimas
PZU22DB2,115 specifikacijos
Dalies numeris PZU22DB2,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 22V 5TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5288 pcs Duomenų lapas PZU22DB2,115.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 22V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas 5-TSSOP
Serija - Maitinimas - maks 250mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kiti vardai 934061555115
PZU22DB2 T/R
PZU22DB2 T/R-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 25 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode Array 2 Independent 22V 250mW ±2% 5-TSSOP Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 17V