PZU15DB2,115
NexperiaNexperia
PZU15DB2,115 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PZU15DB2,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER ARRAY 15V 5TSSOP
Duomenų lapai: PZU15DB2,115.pdf
  • Pranešimas
PZU15DB2,115 specifikacijos
Dalies numeris PZU15DB2,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 15V 5TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5252 pcs Duomenų lapas PZU15DB2,115.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 15V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas 5-TSSOP
Serija - Maitinimas - maks 250mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kiti vardai 934061551115
PZU15DB2 T/R
PZU15DB2 T/R-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 15 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode Array 2 Independent 15V 250mW ±2% 5-TSSOP Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 11V
Konfigūracija 2 Independent
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PZU16B,115
PZU16B,115
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 310MW SOD323F