PSMN4R0-30YLDX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSMN4R0-30YLDX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V 95A LFPAK
Duomenų lapai: PSMN4R0-30YLDX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PSMN4R0-30YLDX specifikacijos
Dalies numeris PSMN4R0-30YLDX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 95A LFPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 178609 pcs Duomenų lapas PSMN4R0-30YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 64W (Tc) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Kiti vardai 1727-1232-1
568-10433-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1272pF @ 15V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 19.4nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V