PSMN3R5-25MLDX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSMN3R5-25MLDX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas PSMN3R5-25MLD/MLFPAK/REEL 7 Q
Duomenų lapai: PSMN3R5-25MLDX.pdf
  • Pranešimas
PSMN3R5-25MLDX specifikacijos
Dalies numeris PSMN3R5-25MLDX Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 187143 pcs Duomenų lapas PSMN3R5-25MLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.4 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 65W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Kiti vardai 1727-2502-2
568-12934-2-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1334pF @ 12V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 18.9nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija Schottky Diode (Body)
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 25V