PSMN2R7-30PL,127
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSMN2R7-30PL,127
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V TO220AB
Duomenų lapai: PSMN2R7-30PL,127.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PSMN2R7-30PL,127 specifikacijos
Dalies numeris PSMN2R7-30PL,127 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84342 pcs Duomenų lapas PSMN2R7-30PL,127.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.15V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.7 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 170W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai 1727-4389
568-5235-5-ND
568-5235-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3954pF @ 12V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 66nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V
Išsamus aprašymas N-Channel 30V 100A (Tc) 170W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 100A (Tc)