PSMN1R0-40YLDX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSMN1R0-40YLDX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK
Duomenų lapai: PSMN1R0-40YLDX.pdf
  • Pranešimas
PSMN1R0-40YLDX specifikacijos
Dalies numeris PSMN1R0-40YLDX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95983 pcs Duomenų lapas PSMN1R0-40YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.1 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 198W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Kiti vardai 1727-1856-2
568-11552-2-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 8845pF @ 20V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 127nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V