PSMN019-100YLX
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSMN019-100YLX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V LFPAK56
Duomenų lapai: PSMN019-100YLX.pdf
  • Pranešimas
PSMN019-100YLX specifikacijos
Dalies numeris PSMN019-100YLX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V LFPAK56 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 152357 pcs Duomenų lapas PSMN019-100YLX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 167W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Kiti vardai 1727-2592-2
568-13043-2-ND
PSMN019-100YL,115
PSMN019-100YLX-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5085pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 72.4nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V