PSMN013-100YSEX
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSMN013-100YSEX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V LFPAK
Duomenų lapai: PSMN013-100YSEX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PSMN013-100YSEX specifikacijos
Dalies numeris PSMN013-100YSEX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V LFPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65060 pcs Duomenų lapas PSMN013-100YSEX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 20A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 238W (Tc) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Kiti vardai 1727-1129-6
568-10284-6-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3775pF @ 50V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 75nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V