PMPB20XPE,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMPB20XPE,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 20V 7.2A SOT1220
Duomenų lapai: PMPB20XPE,115.pdf
  • Pranešimas
PMPB20XPE,115 specifikacijos
Dalies numeris PMPB20XPE,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET P-CH 20V 7.2A SOT1220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 320676 pcs Duomenų lapas PMPB20XPE,115.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 900mV @ 250µA Vgs (maks.) ±12V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas DFN2020MD-6
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 23.5 mOhm @ 7.2A, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.7W (Ta), 12.5W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-UDFN Exposed Pad Kiti vardai 1727-1368-2
568-10817-2-ND
PMPB20XPE,115-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 294pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 45nC @ 4.5V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.8V, 4.5V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas P-Channel 20V 7.2A (Ta) 1.7W (Ta), 12.5W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 7.2A (Ta)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PMPB20XNEAX
PMPB20XNEAX
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: MOSFET N-CH 20V SOT1220