PMEG2005EL,315
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMEG2005EL,315
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882
Duomenų lapai: PMEG2005EL,315.pdf
  • Pranešimas
PMEG2005EL,315 specifikacijos
Dalies numeris PMEG2005EL,315 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1014572 pcs Duomenų lapas PMEG2005EL,315.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 500mV @ 500mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas DFN1006-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-882 Kiti vardai 1727-5318-2
568-6754-2-ND
PMEG2005EL T/R
PMEG2005EL T/R-ND
PMEG2005EL,315-ND
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 20V 500mA (DC) Surface Mount DFN1006-2 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 30µA @ 10V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 500mA (DC) Talpa @ Vr, F 30pF @ 1V, 1MHz
Bazinės dalies numeris PMEG2005
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PMEG2005EGWJ
PMEG2005EGWJ
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD123
Sandelyje: 1049721 pcs
parsisiųsti: PMEG2005EGWJ.pdf
RFQ
PMEG2005EGWX
PMEG2005EGWX
Gamintojai: Nexperia
Sandelyje: 2004540 pcs
parsisiųsti: PMEG2005EGWX.pdf
RFQ
PMEG2005ELD,315
PMEG2005ELD,315
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882D