PMEG2005BELD,315
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMEG2005BELD,315
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882
Duomenų lapai: PMEG2005BELD,315.pdf
  • Pranešimas
PMEG2005BELD,315 specifikacijos
Dalies numeris PMEG2005BELD,315 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 972370 pcs Duomenų lapas PMEG2005BELD,315.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 390mV @ 500mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas DFN1006-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 1.6ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-882
Kiti vardai 1727-1083-2
568-10221-2-ND
Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount DFN1006-2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 200µA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 500mA
Talpa @ Vr, F 40pF @ 1V, 1MHz Bazinės dalies numeris PMEG2005