PMEG2002AESF,315
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMEG2002AESF,315
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 20V 200MA 2DSN
Duomenų lapai: PMEG2002AESF,315.pdf
  • Pranešimas
PMEG2002AESF,315 specifikacijos
Dalies numeris PMEG2002AESF,315 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20V 200MA 2DSN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1338937 pcs Duomenų lapas PMEG2002AESF,315.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 420mV @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V