PMEG040V050EPDZ
NexperiaNexperia
PMEG040V050EPDZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMEG040V050EPDZ
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 5A CFP15
Duomenų lapai: PMEG040V050EPDZ.pdf
  • Pranešimas
PMEG040V050EPDZ specifikacijos
Dalies numeris PMEG040V050EPDZ Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 5A CFP15 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 242988 pcs Duomenų lapas PMEG040V050EPDZ.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 520mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas CFP15 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 13ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-277, 3-PowerDFN
Kiti vardai 1727-7633-2
PMEG040V050EPDZ-ND
Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 5A Surface Mount CFP15
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 120µA @ 40V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 5A
Talpa @ Vr, F 395pF @ 1V, 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PMEG045T100EPDZ
PMEG045T100EPDZ
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 45V 14A CFP15