PHT6NQ10T,135
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHT6NQ10T,135
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 3A SOT223
Duomenų lapai: PHT6NQ10T,135.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PHT6NQ10T,135 specifikacijos
Dalies numeris PHT6NQ10T,135 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 3A SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 165256 pcs Duomenų lapas PHT6NQ10T,135.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 90 mOhm @ 3A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.8W (Ta), 8.3W (Tc) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA Kiti vardai 1727-5352-1
568-6791-1-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 633pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 21nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 3A (Ta) 1.8W (Ta), 8.3W (Tc) Surface Mount SOT-223 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 3A (Ta)