PESD5Z2.5,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PESD5Z2.5,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas TVS DIODE 2.5V 15V SOD523
Duomenų lapai: PESD5Z2.5,115.pdf
  • Pranešimas
PESD5Z2.5,115 specifikacijos
Dalies numeris PESD5Z2.5,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas TVS DIODE 2.5V 15V SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2436182 pcs Duomenų lapas PESD5Z2.5,115.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 2.5V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 15V
Įtampa - suskirstymas (min) 4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 260W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523 Kiti vardai 1727-5813-2
568-7363-2-ND
PESD5Z2.5 T/R
PESD5Z2.5 T/R-ND
PESD5Z2.5,115-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 20A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 229pF @ 1MHz