PESD3V3X1BCSFYL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PESD3V3X1BCSFYL
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 5.5V DSN0603-2
Duomenų lapai: PESD3V3X1BCSFYL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PESD3V3X1BCSFYL specifikacijos
Dalies numeris PESD3V3X1BCSFYL Gamintojas Nexperia
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 5.5V DSN0603-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 516935 pcs Duomenų lapas PESD3V3X1BCSFYL.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 5.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 6V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DSN0603-2 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai 1727-2674-6
568-13192-6-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 8A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 1.1pF @ 1MHz