PESD3V3U1BCSFYL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PESD3V3U1BCSFYL
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 12V DSN0603-2
Duomenų lapai: PESD3V3U1BCSFYL.pdf
  • Pranešimas
PESD3V3U1BCSFYL specifikacijos
Dalies numeris PESD3V3U1BCSFYL Gamintojas Nexperia
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 12V DSN0603-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1397613 pcs Duomenų lapas PESD3V3U1BCSFYL.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 12V
Įtampa - suskirstymas (min) 4.5V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DSN0603-2 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai 568-13307-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.4A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas 5.3pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1