PESD3V3S1BLYL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PESD3V3S1BLYL
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 6.5V 2DFN1006
Duomenų lapai: PESD3V3S1BLYL.pdf
  • Pranešimas
PESD3V3S1BLYL specifikacijos
Dalies numeris PESD3V3S1BLYL Gamintojas Nexperia
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 6.5V 2DFN1006 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2307397 pcs Duomenų lapas PESD3V3S1BLYL.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 6.5V (Typ)
Įtampa - suskirstymas (min) 4.5V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas 2-DFN1006 Serija Automotive, AEC-Q101
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas -
Paketas / dėžutė SOD-882 Kiti vardai 934071029315
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 15A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 35pF @ 1MHz