PESD24VL1BA,115
NexperiaNexperia
PESD24VL1BA,115 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PESD24VL1BA,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas TVS DIODE 24V 70V SOD323
Duomenų lapai: PESD24VL1BA,115.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PESD24VL1BA,115 specifikacijos
Dalies numeris PESD24VL1BA,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas TVS DIODE 24V 70V SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 497390 pcs Duomenų lapas PESD24VL1BA,115.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 24V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 70V
Įtampa - suskirstymas (min) 25.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 200W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Kiti vardai 1727-3819-6
568-4034-6-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas 11pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1