PESD12VL1BAF
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PESD12VL1BAF
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas TVS DIODE 12V 37V SOD323
Duomenų lapai: PESD12VL1BAF.pdf
  • Pranešimas
PESD12VL1BAF specifikacijos
Dalies numeris PESD12VL1BAF Gamintojas Nexperia
apibūdinimas TVS DIODE 12V 37V SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 686916 pcs Duomenų lapas PESD12VL1BAF.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 12V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 37V
Įtampa - suskirstymas (min) 14.2V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 200W
Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323 Kiti vardai 934058422135
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas 19pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1