PDZ15B/ZLX
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDZ15B/ZLX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 14.66V 400MW SOD323
Duomenų lapai: PDZ15B/ZLX.pdf
  • Pranešimas
PDZ15B/ZLX specifikacijos
Dalies numeris PDZ15B/ZLX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 14.66V 400MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4477 pcs Duomenų lapas PDZ15B/ZLX.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 14.66V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 100mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 400mW
Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323 Kiti vardai 934068935115
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 15 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 14.66V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 11V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PDZ13BZ
PDZ13BZ
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 13.49V SOD323
Sandelyje: 3255583 pcs
parsisiųsti: PDZ13BZ.pdf
RFQ
PDZ15B,135
PDZ15B,135
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 400MW SOD323
Sandelyje: 2634112 pcs
parsisiųsti: PDZ15B,135.pdf
RFQ
PDZ16B,115
PDZ16B,115
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 400MW SOD323
parsisiųsti: PDZ16B,115.pdf
PDZ16B/ZLF
PDZ16B/ZLF
apibūdinimas: DIODE ZENER 16.18V 400MW SOD323