BZX84W-C7V5X
NexperiaNexperia
BZX84W-C7V5X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84W-C7V5X
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas BZX84W-C7V5/SOT323/SC-70
Duomenų lapai: BZX84W-C7V5X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX84W-C7V5X specifikacijos
Dalies numeris BZX84W-C7V5X Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 1740121 pcs Duomenų lapas BZX84W-C7V5X.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SC-70
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 40W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai 1727-8320-1 Darbinė temperatūra 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 15 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 7.5V 40W ±5% Surface Mount SC-70 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 5V