BZX84W-B5V6X
NexperiaNexperia
BZX84W-B5V6X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84W-B5V6X
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas BZX84W-B5V6/SOT323/SC-70
Duomenų lapai: BZX84W-B5V6X.pdf
  • Pranešimas
BZX84W-B5V6X specifikacijos
Dalies numeris BZX84W-B5V6X Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 2889946 pcs Duomenų lapas BZX84W-B5V6X.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SC-70
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 40W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai 1727-8277-2
Darbinė temperatūra 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 40 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 5.6V 40W ±2% Surface Mount SC-70 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 2V