BZX84-B3V6VL
Nexperia USA Inc.Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84-B3V6VL
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 3.6V 250MW TO236AB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
BZX84-B3V6VL specifikacijos
Dalies numeris BZX84-B3V6VL Gamintojas Nexperia USA Inc.
apibūdinimas DIODE ZENER 3.6V 250MW TO236AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2120758 pcs Duomenų lapas
Įtampa - izoliacija 600 Ohm Įtampa - suskirstymas TO-236AB (SOT23)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 250mW Polarizacija TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai 933770310235 Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas BZX84-B3V6VL
Varža (max) (zzt) 3.6V Išplėstas aprašymas Zener Diode 250mW ±2% Surface Mount TO-236AB (SOT23)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2% Diodų konfigūracija 5µA @ 1V
apibūdinimas DIODE ZENER 3.6V 250MW TO236AB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 900mV @ 10mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84-B3V6,215
BZX84-B3V6,215
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.6V 250MW SOT23
Sandelyje: 3093103 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BZX84-B47,215
BZX84-B47,215
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 47V 250MW SOT23
Sandelyje: 1395633 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: DIODE ZENER 3V 250MW SOT23