BZX79-C68,113
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79-C68,113
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 68V 400MW ALF2
Duomenų lapai: BZX79-C68,113.pdf
  • Pranešimas
BZX79-C68,113 specifikacijos
Dalies numeris BZX79-C68,113 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 68V 400MW ALF2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3427166 pcs Duomenų lapas BZX79-C68,113.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 68V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas ALF2
Serija - Maitinimas - maks 400mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Kiti vardai 1727-1542-2
568-11054-2-ND
BZX79-C68 T/R
BZX79-C68 T/R-ND
BZX79-C68,113-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 240 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 68V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 47.6V Bazinės dalies numeris BZX79C68
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX79-C62,113
BZX79-C62,113
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 62V 400MW ALF2
Sandelyje: 5438406 pcs
parsisiųsti: BZX79-C62,113.pdf
RFQ
BZX79-C68,133
BZX79-C68,133
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 68V 400MW ALF2
Sandelyje: 3435199 pcs
parsisiųsti: BZX79-C68,133.pdf
RFQ
BZX79-C6V2,133
BZX79-C6V2,133
parsisiųsti: BZX79-C6V2,133.pdf
parsisiųsti: BZX79-C6V2,143.pdf
BZX79-C68,143
BZX79-C68,143