BZX79-C47,113
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79-C47,113
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 47V 400MW ALF2
Duomenų lapai: BZX79-C47,113.pdf
  • Pranešimas
BZX79-C47,113 specifikacijos
Dalies numeris BZX79-C47,113 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 47V 400MW ALF2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5600294 pcs Duomenų lapas BZX79-C47,113.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 47V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas ALF2
Serija - Maitinimas - maks 400mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Kiti vardai 1727-2118-2
568-11844-2-ND
568-12269-2-ND
BZX79-C47 T/R
BZX79-C47 T/R-ND
BZX79-C47,113-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 170 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 47V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 700mV Bazinės dalies numeris BZX79C47
Susiję produktai
BZX79-C43,143
BZX79-C43,143
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 43V 400MW ALF2
Sandelyje: 3188768 pcs
parsisiųsti: BZX79-C43,143.pdf
RFQ
BZX79-C47,143
BZX79-C47,143
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 47V 400MW ALF2