BZX384-C7V5F
NexperiaNexperia
BZX384-C7V5F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX384-C7V5F
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 7.45V SOD323
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
BZX384-C7V5F specifikacijos
Dalies numeris BZX384-C7V5F Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 7.45V SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1960718 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 7.45V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323 Kiti vardai 934057637135
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 15 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 7.45V ±5% Surface Mount SOD-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 5V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX384-C8V2,115
BZX384-C8V2,115
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 8.2V 300MW SOD323
Sandelyje: 2312723 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BZX384-C7V5,115
BZX384-C7V5,115
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 7.5V 300MW SOD323