BZX384-C33,115
NexperiaNexperia
BZX384-C33,115 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX384-C33,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 33V 300MW SOD323
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX384-C33,115 specifikacijos
Dalies numeris BZX384-C33,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 33V 300MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1153683 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 33V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Kiti vardai 1727-6227-6
568-8042-6-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 33V 300mW ±5% Surface Mount SOD-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 23.1V