BZT52-C6V2X
NexperiaNexperia
BZT52-C6V2X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52-C6V2X
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 350MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52-C6V2X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZT52-C6V2X specifikacijos
Dalies numeris BZT52-C6V2X Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 350MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1542499 pcs Duomenų lapas BZT52-C6V2X.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6.5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 350mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai 1727-7698-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 10 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 350mW ±6.5% Surface Mount SOD-123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 4V