BZT52-C2V7J
NexperiaNexperia
BZT52-C2V7J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52-C2V7J
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 2.7V 350MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52-C2V7J.pdf
  • Pranešimas
BZT52-C2V7J specifikacijos
Dalies numeris BZT52-C2V7J Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 2.7V 350MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3484306 pcs Duomenų lapas BZT52-C2V7J.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±7.4% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 350mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai 1727-8133-2
BZT52-C2V7J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 83 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 2.7V 350mW ±7.4% Surface Mount SOD-123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 20µA @ 1V