BZT52-B3V9X
NexperiaNexperia
BZT52-B3V9X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52-B3V9X
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 3.9V 590MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52-B3V9X.pdf
  • Pranešimas
BZT52-B3V9X specifikacijos
Dalies numeris BZT52-B3V9X Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 3.9V 590MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1600334 pcs Duomenų lapas BZT52-B3V9X.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2.05% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 590mW
Paketas / dėžutė SOD-123 Kiti vardai 934071148115
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 95 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 3.9V 590mW ±2.05% Surface Mount SOD-123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 1V