BZT52-B11J
NexperiaNexperia
BZT52-B11J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52-B11J
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 11V 590MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52-B11J.pdf
  • Pranešimas
BZT52-B11J specifikacijos
Dalies numeris BZT52-B11J Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 11V 590MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2634671 pcs Duomenų lapas BZT52-B11J.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 11V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±1.82% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 590mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai 1727-8103-2
BZT52-B11J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 10 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 11V 590mW ±1.82% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V