BUK9D23-40EX
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK9D23-40EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 40V 8A 6DFN2020MD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
BUK9D23-40EX specifikacijos
Dalies numeris BUK9D23-40EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 40V 8A 6DFN2020MD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 294401 pcs Duomenų lapas
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas DFN2020MD-6
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 8A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 15W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)