BUK7Y4R8-60EX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK7Y4R8-60EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 100A LFPAK
Duomenų lapai: BUK7Y4R8-60EX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BUK7Y4R8-60EX specifikacijos
Dalies numeris BUK7Y4R8-60EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 100A LFPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98071 pcs Duomenų lapas BUK7Y4R8-60EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.8 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 238W (Tc) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Kiti vardai 1727-1487-1
568-10967-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5520pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 73.1nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V