BUK7Y38-100EX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK7Y38-100EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 30A LFPAK
Duomenų lapai: BUK7Y38-100EX.pdf
  • Pranešimas
BUK7Y38-100EX specifikacijos
Dalies numeris BUK7Y38-100EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 30A LFPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 172518 pcs Duomenų lapas BUK7Y38-100EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 29 mOhm @ 5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 95W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Kiti vardai 1727-1111-2
568-10266-2-ND
BUK7Y38-100EX-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1720pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 30.9nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V