BUK7M17-80EX
NexperiaNexperia
BUK7M17-80EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK7M17-80EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 80V 43A LFPAK33
Duomenų lapai: BUK7M17-80EX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BUK7M17-80EX specifikacijos
Dalies numeris BUK7M17-80EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 80V 43A LFPAK33 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162470 pcs Duomenų lapas BUK7M17-80EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK33
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 10A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 79W (Tc) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SOT-1210, 8-LFPAK33 (5-Lead) Kiti vardai 1727-7313-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2031pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 29.6nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 80V