| Dalies numeris | BUK7K6R2-40EX | Gamintojas | Nexperia |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | MOSFET 2N-CH 40V 40A 56LFPAK | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 83260 pcs | Duomenų lapas | BUK7K6R2-40EX.pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 1mA | Tiekėjo prietaisų paketas | LFPAK56D |
| Serija | - | Rds On (Max) @ Id, Vgs | 5.8 mOhm @ 20A, 10V |
| Maitinimas - maks | 68W | Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 175°C (TJ) | Montavimo tipas | Surface Mount |
| Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds | 2210pF @ 25V | Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs | 32.3nC @ 10V |
| FET tipas | 2 N-Channel (Dual) | FET funkcija | Standard |
| Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) | 40V | Išsamus aprašymas | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 40V 40A 68W Surface Mount LFPAK56D |
| Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C | 40A |