BUK6D23-40EX
NexperiaNexperia
BUK6D23-40EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK6D23-40EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas BUK6D23-40E/SOT1220/SOT1220
Duomenų lapai: BUK6D23-40EX.pdf
  • Pranešimas
BUK6D23-40EX specifikacijos
Dalies numeris BUK6D23-40EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas BUK6D23-40E/SOT1220/SOT1220 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 280966 pcs Duomenų lapas BUK6D23-40EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.7V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas DFN2020MD-6
Serija Automotive, AEC-Q101, TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 8A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.3W (Ta), 15W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-UDFN Exposed Pad Kiti vardai 1727-8336-2
BUK6D23-40EX-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 582pF @ 20V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 19nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V
Išsamus aprašymas N-Channel 40V 8A (Ta), 19A (Tc) 2.3W (Ta), 15W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 8A (Ta), 19A (Tc)