BAS70-05W,115
NexperiaNexperia
BAS70-05W,115 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS70-05W,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Duomenų lapai: BAS70-05W,115.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BAS70-05W,115 specifikacijos
Dalies numeris BAS70-05W,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 854468 pcs Duomenų lapas BAS70-05W,115.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 15mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 70V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323-3 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323 Kiti vardai 1727-4810-1
568-6010-1-ND
Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max) Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 70V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 70mA (DC) Bazinės dalies numeris BAS70-05W
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BAS70-05-HE3-18
BAS70-05-HE3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23
Sandelyje: 1350417 pcs
parsisiųsti: BAS70-05-HE3-18.pdf
RFQ
BAS70-05WFILM
BAS70-05WFILM
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323