BAS40-06W,115
NexperiaNexperia
BAS40-06W,115 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS40-06W,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323
Duomenų lapai: BAS40-06W,115.pdf
  • Pranešimas
BAS40-06W,115 specifikacijos
Dalies numeris BAS40-06W,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2234017 pcs Duomenų lapas BAS40-06W,115.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 40mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323-3 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323 Kiti vardai 1727-4804-2
568-6004-2-ND
BAS40-06W T/R
BAS40-06W T/R-ND
BAS40-06W,115-ND
Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max) Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 40V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 120mA (DC) Bazinės dalies numeris BAS40-06W
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BAS40-06T-7-F-36
BAS40-06T-7-F-36
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT523
Sandelyje: 5749 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BAS40-06WF
BAS40-06WF
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SC70
Sandelyje: 1827152 pcs
parsisiųsti: BAS40-06WF.pdf
RFQ
BAS40-07V,115
BAS40-07V,115
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT666
parsisiųsti: BAS40-07V,115.pdf
BAS40-7
BAS40-7
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT23-3