74LVC4066BQ-Q100X
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74LVC4066BQ-Q100X
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas IC SWITCH QUAD BILATERL 14DHVQFN
Duomenų lapai: 74LVC4066BQ-Q100X.pdf
  • Pranešimas
74LVC4066BQ-Q100X specifikacijos
Dalies numeris 74LVC4066BQ-Q100X Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 270068 pcs Duomenų lapas 74LVC4066BQ-Q100X.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 1.65 V ~ 5.5 V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) -
Perjungimo laikas (tonas, toff) (maks.) 3.9ns, 5ns Perjungti grandinę SPST - NO
Tiekėjo prietaisų paketas 14-DHVQFN (2.5x3) Serija Automotive, AEC-Q100
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai 1727-7556-2
74LVC4066BQ-Q100X-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Atsparumas vietoje (maks.) 10 Ohm Grandinių skaičius 4
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-DHVQFN (2.5x3) Dabartinis - nuotėkis (IS (išjungtas)) (maks.) 5µA
Šriftas -56dB @ 1MHz Įkrovimo įkrova 7.5pC
Kanalo ir kanalo atitikimas (ΔRon) - Kanalo talpa (CS (išjungta), kompaktinis diskas (išjungtas)) 8pF
Bazinės dalies numeris 74LVC4066 -3db juostos plotis 500MHz