74LVC16240ADGG,512
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74LVC16240ADGG,512
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
Duomenų lapai: 74LVC16240ADGG,512.pdf
  • Pranešimas
74LVC16240ADGG,512 specifikacijos
Dalies numeris 74LVC16240ADGG,512 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4572 pcs Duomenų lapas 74LVC16240ADGG,512.pdf
Įtampa - tiekimas 1.2 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-TSSOP
Serija 74LVC Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai 74LVC16240ADG
74LVC16240ADG-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Elementų skaičius 4 Bitų vienam elementui skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Logikos tipas Buffer, Inverting "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA Bazinės dalies numeris 74LVC16240