74HCT4067PW-Q100J
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74HCT4067PW-Q100J
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas IC MUX/DEMUX 1X16 24TSSOP
Duomenų lapai: 74HCT4067PW-Q100J.pdf
  • Pranešimas
74HCT4067PW-Q100J specifikacijos
Dalies numeris 74HCT4067PW-Q100J Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 73704 pcs Duomenų lapas 74HCT4067PW-Q100J.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 4.5 V ~ 5.5 V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) -
Perjungimo laikas (tonas, toff) (maks.) 65ns, 60ns Perjungti grandinę -
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija Automotive, AEC-Q100
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai 1727-8001-2
74HCT4067PW-Q100J-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Atsparumas vietoje (maks.) 120 Ohm Grandinių skaičius 1
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 16:1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 1 Circuit IC Switch 16:1 120 Ohm 24-TSSOP
Dabartinis - nuotėkis (IS (išjungtas)) (maks.) 800nA Šriftas -
Įkrovimo įkrova - Kanalo ir kanalo atitikimas (ΔRon) 6 Ohm
Kanalo talpa (CS (išjungta), kompaktinis diskas (išjungtas)) 3.5pF -3db juostos plotis 100MHz