74HC4067BQ-Q100J
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74HC4067BQ-Q100J
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas IC MUX/DEMUX 1X16 D24HVQFN
Duomenų lapai: 74HC4067BQ-Q100J.pdf
  • Pranešimas
74HC4067BQ-Q100J specifikacijos
Dalies numeris 74HC4067BQ-Q100J Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 128379 pcs Duomenų lapas 74HC4067BQ-Q100J.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 2 V ~ 10 V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) -
Perjungimo laikas (tonas, toff) (maks.) 45ns, 45ns Perjungti grandinę -
Tiekėjo prietaisų paketas 24-DHVQFN (5.5x3.5) Serija Automotive, AEC-Q100
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai 1727-7948-2
74HC4067BQ-Q100J-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Atsparumas vietoje (maks.) 120 Ohm Grandinių skaičius 1
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 16:1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 1 Circuit IC Switch 16:1 120 Ohm 24-DHVQFN (5.5x3.5) Dabartinis - nuotėkis (IS (išjungtas)) (maks.) 100nA
Šriftas - Įkrovimo įkrova -
Kanalo ir kanalo atitikimas (ΔRon) 6 Ohm Kanalo talpa (CS (išjungta), kompaktinis diskas (išjungtas)) 3.5pF
-3db juostos plotis 100MHz