74HC2G66DC-Q100H
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74HC2G66DC-Q100H
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas IC SWITCH DUAL SPST 8VSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
74HC2G66DC-Q100H specifikacijos
Dalies numeris 74HC2G66DC-Q100H Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 221181 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 2 V ~ 10 V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) -
Perjungimo laikas (tonas, toff) (maks.) 20ns, 27ns Perjungti grandinę SPST - NO
Tiekėjo prietaisų paketas 8-VSSOP Serija Automotive, AEC-Q100
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
Kiti vardai 935300855125 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Atsparumas vietoje (maks.) 70 Ohm Grandinių skaičius 2
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 2 Circuit IC Switch 1:1 70 Ohm 8-VSSOP Dabartinis - nuotėkis (IS (išjungtas)) (maks.) 1µA
Šriftas -60dB @ 1MHz Įkrovimo įkrova -
Kanalo ir kanalo atitikimas (ΔRon) 3 Ohm Kanalo talpa (CS (išjungta), kompaktinis diskas (išjungtas)) -
Bazinės dalies numeris 74HC2G66 -3db juostos plotis 200MHz