74HC173PW,112
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74HC173PW,112
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16TSSOP
Duomenų lapai: 74HC173PW,112.pdf
  • Pranešimas
74HC173PW,112 specifikacijos
Dalies numeris 74HC173PW,112 Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 244121 pcs Duomenų lapas 74HC173PW,112.pdf
Įtampa - tiekimas 2 V ~ 6 V Įveskite D-Type
Triggerio tipas Positive Edge Serija 74HC
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Išvesties tipas Tri-State, Non-Inverted Kiti vardai 74HC173PW
74HC173PW-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 30ns @ 6V, 50pF
Įvesties talpa 3.5pF Funkcija Master Reset
Dabartinis - silpnas (Iq) 4µA Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 7.8mA, 7.8mA
Laikrodžio dažnis 95MHz Bazinės dalies numeris 74HC173