D0220SD-35-4002FN
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
Newhaven Display, Intl.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D0220SD-35-4002FN
Gamintojas / Gamintojas: Newhaven Display, Intl.
Prekės aprašymas DISPLAY VFD DOT MAT 2X20 5MM
Duomenų lapai: D0220SD-35-4002FN.pdf
  • Pranešimas
D0220SD-35-4002FN specifikacijos
Dalies numeris D0220SD-35-4002FN Gamintojas Newhaven Display, Intl.
apibūdinimas DISPLAY VFD DOT MAT 2X20 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6064 pcs Duomenų lapas D0220SD-35-4002FN.pdf
Įtampa - tiekimas - Peržiūros sritis -
Serija - Kontūras L x W x H 125.00mm x 35.00mm x 7.80mm
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Taškų skaičius -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja -
Formatas 5 x 7 Dots Ekrano tipas Character
Rodyti formatas 20 x 2 Išsamus aprašymas Vacuum Fluorescent Display (VFD) 20 x 2 Character 125.00mm x 35.00mm x 7.80mm
Simbolių dydis 5.00mm H x 3.50mm W