D0120MY-29-2001
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
D0120MY-29-2001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D0120MY-29-2001
Gamintojas / Gamintojas: Newhaven Display, Intl.
Prekės aprašymas VFD ALPHA DISP 1X20 11MM
Duomenų lapai: D0120MY-29-2001.pdf
  • Pranešimas
D0120MY-29-2001 specifikacijos
Dalies numeris D0120MY-29-2001 Gamintojas Newhaven Display, Intl.
apibūdinimas VFD ALPHA DISP 1X20 11MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4439 pcs Duomenų lapas D0120MY-29-2001.pdf
Įtampa - tiekimas - Peržiūros sritis -
Serija - Kontūras L x W x H 205.00mm x 29.00mm x 8.50mm
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Taškų skaičius -
Sąsaja - Formatas -
Ekrano tipas Character Rodyti formatas 20 x 1
Išsamus aprašymas Vacuum Fluorescent Display (VFD) 20 x 1 Character 205.00mm x 29.00mm x 8.50mm Simbolių dydis 11.00mm H x 5.50mm W